לוגו
חיפוש

5 רעיונות למתנות שיגרמו לאהובים מרחוק להרגיש את ישראל

אם יש לכם קרובי משפחה או חברים שנמצאים הרחק מעבר לים, מתנה שתזכיר את ישראל יכולה להיות התפעה נהדרת עבורם.

אם אתם מתלבטים איך בדיוק להפתיע את האהובים שלכם עם תזכורת קטנה מהארץ, אנחנו כאן כדי להציע לכם מגוון מתנות שיגרמו להם להרגיש קצת את הארץ, וכמובן להעריך אתכם על המתנה ששלחתם להם.

 

קניית מתנה

קנייה של מתנה היא תמיד אירוע מסובך. מצד אחד אנחנו רוצים להיות מקוריים ולהפתיע את מקבל המתנה, אך יחד עם זאת גם חשובה לנו מתנה שתשמח אותו ותתאים למה שהוא אוהב. כאשר מדובר על שליחת מתנה מעבר לים, אנחנו יכולים לשלוח מתנות ישראליות שיזכירו לאהובים שלנו קצת את ישראל ולעזור להם לשמור על קשר גם כשהם נמצאים רחוק.

אנחנו כדי להציע לכם מספר אפשרויות למתנות נהדרות שיגרמו לאהובים שלכם להרגיש את ישראל גם כשהם נמצאים הרחק מכאן. אז הנה מה שאנחנו מציעים לכם.

 

  1. ספר עם תמונות נוף מרהיבות

אם מחפשים רעיון למתנה שבאמת תזכיר לאהובים שלכם את ישראל, אין כמו שליחה של ספר עם הנופים היפים ביותר בארץ. ספר טוב הוא תמיד מתנה נהדרת וכאשר משולבות בו תמונות של נופים שונים מרחבי הארץ, הוא באמת הופך להיות מתנה נפלאה.

 

  1. מארץ של בירות ישראליות

דרך נוספת להיזכר בארץ מרחוק היא באמצעות הטעמים הרבים שהארץ מעניקה לנו. שליחה של מארץ בירות ישראליות מעבר לים הוא רעיון מצוין שיגרום לאהובים שלכם להיזכר קצת בטעמים הנפלאים שיש רק בארץ. בחרו מגוון בירות ייחודיות ושלחו אותם לאהובים שלכם.

 

  1. תמונת קנבס של מקום אהוב

בשנים האחרונות הדפסה של תמונות על קנבס הפכה להיות פופולרית, וזו הזדמנות עבורכם להפתיע את הקרובים שלכם עם תמונה של מקום אהוב. שלחו להם תמונה שאותה הם יוכלו לתלות בבית שלהם, וככה גם להיזכר קצת בארץ.

 

  1. מוצרי ים המלח

מוצרים מים המלח הם רעיון נהדר לשליחה מעבר לים. המוצרים של ים המלח ניתנים להשגה בארץ במחירים לא גבוהים במיוחד אולם בחו"ל המחיר שלהם גבוה במיוחד. לשלוח חבילה של מוצרים מים המלח יכול להיות רעיון נהדר שיזכיר לאהובים שלכם את אחד המקומות המיוחדים ביותר בארץ שלנו.

 

  1. מוצרי משרד עם הדפס

מוצרי משרד הם מתנה שלא רק תזכיר לאהובים שלכם את הארץ ואתכם אלא גם תשמש אותם בצורה טובה. אם יכולים לבחור בין מגוון רב של מוצרים שכולם יכולים להיות מוצבים במשרד או בחדר העבודה שלהם ולהזכיר להם בכל רגע את הארץ האהובה.

 

לסיכום

שליחה של מתנה לאהובים שלכם מעבר לים צריכה להיות כזו שתזכיר להם את הארץ בצורה הטובה ביותר. לרשותכם עומדות מגוון אפשרויות וכל שעליכם לעשות הוא רק לבחור את האפשרות המתאימה ביותר.

מארז

 

אולי יעניין אותך גם